Španělsko v červnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 1390

Španělsko v červnu - recenze - nejlepší recenze

Španělsko v červnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má podle 3 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový California Garden. V termínu od 17.6. do 24.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 645 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 3 % z původní ceny 15 098 Kč. Do lokality Costa Dorada, kde se ubytování California Garden nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Vídeň. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Španělsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Španělsko v červnu - recenze

Nejlevnější Španělsko v červnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Španělsko v červnu - recenze pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Neptuno. Svou rekreaci v období od 20.6. do 24.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 349 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 5 631 Kč. Hotel Neptuno je situován v letovisku Costa Brava. Doprava do letoviska Costa Brava je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Španělsku s průměrnou recenzí 94 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Španělsko v červnu - recenze

Španělsko v červnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Španělsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Be Live Collection Palace De Muro v letovisku Mallorca. V období od 2.6. do 16.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 35 339 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 98 % podle 3 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 11 % z původní ceny 39 707 Kč. Do lokality Mallorca, kde se ubytování Hotel Be Live Collection Palace De Muro nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Španělsku.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Španělsku?Výběr lokality
Svůj pobyt ve Španělsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Spanelskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Španělsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Španělsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Srí Lanka, Thajsko nebo například Turecko či Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Španělsko v červnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Spanelskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Španělska. Web Spanelskolastminute.cz využívá cookies.