Španělsko v červnu - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 1390

Nejlevnější Španělsko v červnu - levně

Nejlevnější Španělsko v červnu - levně

Nejlevnější dovolenou Španělsko v červnu - levně pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Bolero Park. Svou rekreaci v období od 13.6. do 17.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 131 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 1 191 Kč. Apartmány Bolero Park je situován v letovisku Costa Brava. Doprava do letoviska Costa Brava je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Španělsku s průměrnou recenzí 76 % dle 9 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Španělsko v červnu - levně

Španělsko v červnu - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Španělsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Caprici v letovisku Costa del Maresme. V období od 24.6. do 27.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 990 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 701 recenzujících cestovatelů. Do lokality Costa del Maresme, kde se ubytování Caprici nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Španělsku.

Španělsko v červnu - levně - nejlepší recenze

Španělsko v červnu - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 4 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Neptuno. V termínu od 20.6. do 24.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 349 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 5 % z původní ceny 5 631 Kč. Do lokality Costa Brava, kde se ubytování Hotel Neptuno nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Španělsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Španělsku?Výběr lokality
Svůj pobyt ve Španělsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Spanelskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Španělsku můžete vyzkoušet například také web Last Minute Španělsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Vietnam, Albánie nebo například Bulharsko či Dominikánská republika.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Španělsko v červnu - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Spanelskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Španělska. Web Spanelskolastminute.cz využívá cookies.