Španělsko v červenci

Marinda Garden

👍 86 %
48 hodnocení
Marinda Garden - Španělsko v červenci

Menorca | Španělsko
✈ letecky Katovice
🍽️ bez stravy
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
1. července - 8. července 2022

17 457 Kč  16 584 Kč

Zobrazit nabídku ►

Sol Falcó

Sol Falcó - Španělsko v červenci

Menorca | Španělsko
✈ letecky Katovice
🍽️ All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
1. července - 8. července 2022

24 413 Kč  23 681 Kč

Zobrazit nabídku ►

Globales Lord Nelson

👍 88 %
24 hodnocení
Globales Lord Nelson - Španělsko v červenci

Menorca | Španělsko
✈ letecky Katovice
🍽️ polopenze
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
1. července - 8. července 2022

19 345 Kč  16 637 Kč

Zobrazit nabídku ►

Cales De Ponent

Cales De Ponent - Španělsko v červenci

Menorca | Španělsko
✈ letecky Katovice
🍽️ snídaně
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
1. července - 8. července 2022

17 513 Kč  16 637 Kč

Zobrazit nabídku ►

Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

➜ od centra města: 2,5 km   ➜ od letiště: 45 km   ➜ od pláže: 100 m

Fenals Garden

👍 90 %
4 hodnocení
Fenals Garden - Španělsko v červenci

Costa Brava | Španělsko
✈ letecky Praha
🍽️ polopenze
📅 12 dní (11 nocí) dovolené
1. července - 12. července 2022

23 634 Kč

Zobrazit nabídku ►

Checkin Blanes

Checkin Blanes - Španělsko v červenci

  Costa Brava | Španělsko
  autobus
  🍽️ polopenze
  📅 10 dní (9 nocí) dovolené
  1. července - 10. července 2022

  14 690 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Mariner

  👍 76 %
  61 hodnocení
  Mariner - Španělsko v červenci

  Costa Brava | Španělsko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ plná penze
  📅 11 dní (10 nocí) dovolené
  1. července - 11. července 2022

  25 040 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Mariner

  👍 76 %
  61 hodnocení
  Mariner - Španělsko v červenci

  Costa Brava | Španělsko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ snídaně
  📅 12 dní (11 nocí) dovolené
  1. července - 12. července 2022

  23 846 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Alhambra

  👍 86 %
  260 hodnocení
  Alhambra - Španělsko v červenci

  Costa del Maresme | Španělsko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ plná penze
  📅 11 dní (10 nocí) dovolené
  1. července - 11. července 2022

  39 151 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Fergus Bermudas

  👍 88 %
  29 hodnocení
  Fergus Bermudas - Španělsko v červenci

  Mallorca | Španělsko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ polopenze
  📅 15 dní (14 nocí) dovolené
  2. července - 16. července 2022

  54 924 Kč  43 390 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Zobrazeno 1-10 z celkem 420

  Top nabídky

  Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

  Nejlevnější Španělsko v červenci

  Nejlevnější Španělsko v červenci

  Nejlevnější dovolenou Španělsko v červenci pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Mariant. Svou rekreaci s odjezdem/odletem ve středu 6. července 2022 a příjezdem/příletem ve středu 13. července 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 13 653 Kč. Rekreace v resortu Mallorca je v délce 8 dní - 7 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci ve Španělsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Mariant v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 10 % z původní prodejní ceny 15 170 Kč. Mariant je situován v letovisku Mallorca. Doprava do letoviska Mallorca je v rámci této nabídky letecky, s letenkou z letiště Katovice, Vratislav. Využijte nejlevnější First Minute ve Španělsku v létě o prázdninách s průměrnou recenzí 86 % dle 881 referencí od hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší ubytování má hodnocení 0%).

  Luxusní Španělsko v červenci

  Španělsko v červenci - nejlepší recenze

  Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Španělsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Mariner v letovisku Costa Brava. Termín odjezdu/odletu je v pátek 1. července 2022 a datum příjezdu/příletu je v pondělí 11. července 2022. Pobyt je v délce 11 dní - 10 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 25 040 Kč se stravou formou plná penze. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci ve Španělsku a o podmínkách dovolené v Mariner v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Costa Brava, kde se ubytování Mariner nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Španělsku. Průměrná recenze Mariner je 76 % podle referencí od 61 hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší hotel má hodnocení 0%).

  Španělsko v červenci - nejlepší recenze

  Španělsko v červenci - nejlepší recenze

  Nejlepší recenze 94 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Delamar. Recenze je udělená na základě 16 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu na tuto týdenní dovolenou je sobota 2. července 2022 a den příjezdu/příletu je sobota 9. července 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 286 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 8 dní, 7 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Španělsko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Costa Brava, kde se ubytování Delamar nachází se dostanete letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Španělsku v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Costa Brava podle referencí od 16 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

  Jaké jsou možnosti dovolené ve Španělsku?

  Dovolená a Last Minute

  Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Španělska vyberte úvodní stránku v Spanelskolastminute.cz - dovolená Španělsko a Last Minute zájezdy 2021 a 2022. Vaší dovolenou: Španělsko v červenci můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Španělska. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
  Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty ve Španělsku 2021 a 2022, odpovídající vašemu výběru.

  Doprava

  Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Španělska? Pro pobyty ve Španělsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky, letecky z Bratislavy, letecky z Katovic, letecky z Prahy nebo letecky z Vídně.
  Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou ve Španělsku letecky 2021/2022 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

  Strava

  Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování ve Španělsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
  Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou ve Španělsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo ve Španělsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

  Termín

  Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2021, případně dovolené 2022. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace ve Španělsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si ve Španělsku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra ve Španělsku v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

  Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Španělska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení ve Španělsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Španělsko v měsících červen, červenec a srpen - Španělsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim ve Španělsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
  Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Španělska jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2021 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2022.

  Ubytování

  Jaké jsou možnosti ubytování v červenci ve Španělsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány. Při výběru ubytování ve Španělsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

  Jaký objednat zájezd?

  Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Španělsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

  Luxusní nebo levná dovolená?

  Chcete to nejlepší ubytování v červenci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Španělsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Španělska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Španělsko v červenci levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Španělsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

  Výběr lokality

  Svůj pobyt ve Španělsku můžete vybrat z následujících 12 letovisek / rezortů:

  Alternativní dovolená

  Nevybrali jste si v Spanelskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Španělsku můžete vyzkoušet například také web Last Minute Španělsko. Zajímají vás možnosti rekreace v červenci v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v červenci jako Portugalsko v červenci, Rakousko v červenci nebo například Řecko v červenci či Slovensko v červenci.

  Španělsko v červenci - recenze

  Alba Seleqtta - Costa Brava

  Příjemná relaxace a odpočnek od každodenních povinností, takže člověk nedostatky neřeší a tudíž žádné nebyly. Nabídka výletů byla v pohodě, průvodkyně a průvodce znalí historie k danému výletu a cesty ubíhaly příjemným vyprávěním Jen Barcelonu bych řešla trochu jinou skladbou návštěv pozoruhodností a památek.více recenzí

  Hsm Atlantic Park - HSM Atlantic Park - Mallorca

  Krásná dovolenávíce recenzí

  Seramar Sunna Park - Mallorca

  Celkově super, na Mallorce již po druhé, Mallorca je skvělá. Ale bez půjčení auta je chudé-člověk nic nevidí a ono opravdu je co vidět. Takže auto jsme měli půjčené. Jinak na to, kolik ji v sezóně navštvíví lidí, neskutečná čistota, klid a civilizovanost na celém ostrově. Hotel je taky fajn, ale jídlo strašný. Výběr je, ale skoro vše stojí opravdu za prd. Bez zeleniny a ovoce bych se neobešla.více recenzí

  Barceló Ponent Playa - Mallorca

  Krásná dovolená na exklusivním místěvíce recenzí

  Don Juan Lloret - Costa Brava

  Naprostá spokojenost ,příští rok jedeme zase a na delší dobu!!více recenzí

  Fergus Tobago - Mallorca

  absolutní bombavíce recenzí

  Mariant - Mallorca

  Určitě se vrátíme :-)více recenzí

  Thb Gran Playa - THB Gran Playa - Mallorca

  Celkovo spokojnost s dovolenkou, hotel podla ocakavani, spokojnost so stravou, lokalita aj plaz vynikajucavíce recenzí

  Vik Gran Costa Del Sol (Mijas) - VIK Gran Costa del Sol (Mijas) - Andalusie

  hotel Vik Grand jsme zakoupili dva dny před odletem,a jelikož nám ostatní destinace už nenabídli letenky,brali jsme tento hotel,po pročtení recenzí před odletem,jsme očekávali hrůzu děs,ale po příjezdu do hotelu jsme byli mile překvapeni,pokoj velký ůtulný,čistý,boční výhled na moře a hory,čisté moře a pláž,slušná ,normální klientela,z 90 procent angličani,týden jsme si užili v pohodě a bezstarostně a o to šlo,takže,dle našeho názoru,na recenze nedejte,a to cestujem do ciziny každé 3 měsíce,více recenzí

  Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
  Copyright © 2021. Spanelskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Španělska. Web Spanelskolastminute.cz využívá cookies.