Španělsko - apartmány

Zobrazeno 1-10 z celkem 135

Nejlevnější Španělsko - apartmány

Nejlevnější Španělsko - apartmány

Nejlevnější dovolenou Španělsko - apartmány pořídíte v 2.5hvězdičkovém ubytování Apartmány Vista Blanes. Svou rekreaci v období od 15.5. do 26.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 912 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 15 % z původní ceny 15 191 Kč. Apartmány Vista Blanes je situován v letovisku Menorca. Doprava do letoviska Menorca je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute ve Španělsku s průměrnou recenzí 88 % dle 3 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Španělsko - apartmány

Španělsko - apartmány - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Španělsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Eix Platja Daurada Aparthotel v letovisku Mallorca. V období od 28.8. do 4.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 20 390 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 27 % z původní ceny 27 932 Kč. Do lokality Mallorca, kde se ubytování Eix Platja Daurada Aparthotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute ve Španělsku.

Španělsko - apartmány - nejlepší recenze

Španělsko - apartmány - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 3 hodnotících uživatelů 2.5hvězdičkový Apartmány Vista Blanes. V termínu od 15.5. do 26.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 912 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 15 191 Kč. Do lokality Menorca, kde se ubytování Apartmány Vista Blanes nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Španělsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Španělsko - apartmány můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené ve Španělsku.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Španělsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Španělsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - apartmány, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Španělsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Španělska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Španělsko - apartmány levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Španělsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Spanelskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Španělska. Web Spanelskolastminute.cz využívá cookies.